Matteo Mazzucca

matteo mazzucca trener wokalnyMatteo Mazzucca jest jednym z najbardziej doświadczonych trenerów wokalnych w Polsce. Uczył setki osób i pomógł im wydobyć wszystko, co najlepsze z ich głosów.

W 2013 otrzymał certyfikat Speech Level Singing od Seth Riggs (trener wokalny Michaela Jacksona, Tiny Turner i Steviego Wondera). Matteo uczył się także u Grega Enriqueza (trener wokalny Celine Dion i Cirque de Soleil) i u Jeffrey’a Skousona (trener wokalny Imagine Dragons oraz artystów z Broadway’u).

Matteo Mazzucca uczęszczał w Rzymie na zajęcia foniatrii u samego profesora Franco Fussiego (specjalista, który współpracuje z Bjork, Andrea Bocellim czy Zucchero).

W 2017, w Los Angeles (USA) Matteo szkolił się u samego Rogera Love – trenera wokalnego takich gwiazd jak Anthony Robbins, Gwen Stefani i Angelina Jolie.

Matteo uczy w Warszawie i online przez Skype.

 

magadalena komornicka aktorka

„Lekcje śpiewu z Matteo to profesjonalizm połączony z czystą przyjemnością. Uczę się techniki, powtarzalności, przyjemności, ktorej nigdy nie miałam.

Dzięki metodzie i odpowiednio, indywidualnie ułożonym wprawkom, buduję swój naturalny głos, rozszerzam jego skalę, siłę oraz technikę wibracji. Dzięki Matteo.”

Magdalena Komornicka,aktorka występująca m.in w musicalu Metro czy w filmie
Lista Schindlera.