Opinie uczniów

daria marx“Zdecydowałam się na lekcje z Matteo podczas moich przygotowań do Eliminacji do Eurowizji. Matteo pomógł mi znaleźć rozwiązania, o których było mi łatwo pamiętać, zaznaczył punkty, na których powinnam się skupiać oraz przygotował dla mnie plan dalszych lekcji tak, by stale rozwijać mój wokal oraz, by znaleźć w nim nowe kolory. Jako osoba, która przez wiele lat uczyła się wokalu u wielu nauczycieli z rożnych zakątków świata bardzo polecam Matteo!”
 
Daria Marx (piosenkarka) – pierwsze miejsce w Polsce na liście przebojów z piosenką “Paranoia”
 

 

„Śpiewanie wysokich dźwięków nie jest już dla mnie tak wielką trudnością jak kiedyś. Szczerze polecam!”

Izabela Wujcik (wokalistka)

 

 


„Dzięki znakomitej technice i umiejętności przedstawiania jej na odpowiednich przykładach, wszystko szło jak z płatka i tak jest do tej pory!”  

Michał Goslawski (wokalista)

 

 


 „Zyskałam większą kontrolę nad głosem i swobodę, szczególnie w miejscach połączeń rejestrów. Dostałam wiele praktycznych rad, które można było zastosować nie tylko ćwiczeniach, ale również w piosenkach. Oczekiwane rezultaty przychodzą nadzwyczaj szybko. Serdecznie polecam.” 

Paula Jadacka (wokalistka)

 


„Lekcje z Matteo bardzo szybko owocują i przynoszą pożądane rezultaty. To jedna z najlepszych inwestycji w moim życiu! Szczerze polecam!” 

Anna Jaśmina Wasyl (Wokalistka)

 


„Wszystko jest zrozumiałe i konkretne. Matteo jest bardzo komunikatywny, pełen optymizmu i potrafi motywować, a fakt iż pochodzi z kraju Belcanto, dodatkowo zachęca do spotkania z nim.” 

Patryk Pawlak (aktor, wokalista, pedagog)

 


„Ćwiczenia, które proponuje Matteo pomagają odnaleźć odpowiednią pozycje głosu, a zarazem stopniowo likwidują wszelkie napięcia.  Co najważniejsze, technika ta jest uniwersalna gdyż można śpiewać utwory rozrywkowe jak również operowe! Polecam”

Monika Sasinowska (Soprano)

 


„Jestem bardzo zadowolona z zajęc u Matteo Mazzucca. Dzięki ćwiczeniom zyskałam lepsza świadomość I kontrole nad własnym głosem.” 

Monika Ołowska (aktorka)

 

 


„Matteo is a very talented guy. It was great being there and gain more knowledge and techniques about singing.”

YM (wokalista i kompozytor)

 

 


„Bardzo dobre jest u Matteo to, że od razu precyzyjnie określa problem, jak i od razu dobiera do tego odpowiednie ćwiczenia. Uważam go za prawdziwego profesjonalistę.” 

Patrycja Baczewska (aktorka i wokalistka)