Opinie uczniów

 

„Śpiewanie wysokich dźwięków nie jest już dla mnie tak wielką trudnością jak kiedyś. Szczerze polecam!” Izabela Wujcik (wokalistka)

 

 

 

„Dzięki znakomitej technice i umiejętności przedstawiania jej na odpowiednich przykładach, wszystko szło jak z płatka i tak jest do tej pory!”  
Michał Goslawski (wokalista)

 

 

 

 „Zyskałam większą kontrolę nad głosem i swobodę, szczególnie w miejscach połączeń rejestrów. Dostałam wiele praktycznych rad, które można było zastosować nie tylko ćwiczeniach, ale również w piosenkach. Oczekiwane rezultaty przychodzą nadzwyczaj szybko. Serdecznie polecam.” Paula Jadacka (wokalistka)

 

 

„Lekcje z Matteo bardzo szybko owocują i przynoszą pożądane rezultaty. To jedna z najlepszych inwestycji w moim życiu! Szczerze polecam!” 
Anna Jaśmina Wasyl (Wokalistka)

 

 

„Wszystko jest zrozumiałe i konkretne. Matteo jest bardzo komunikatywny, pełen optymizmu i potrafi motywować, a fakt iż pochodzi z kraju Belcanto, dodatkowo zachęca do spotkania z nim.” Patryk Pawlak (aktor, wokalista, pedagog)

 

 

 

„Ćwiczenia, które proponuje Matteo pomagają odnaleźć odpowiednią pozycje głosu, a zarazem stopniowo likwidują wszelkie napięcia.  Co najważniejsze, technika ta jest uniwersalna gdyż można śpiewać utwory rozrywkowe jak również operowe! Polecam”
Monika Sasinowska (Soprano)

 

 

 

„Jestem bardzo zadowolona z zajęc u Matteo Mazzucca. Dzięki ćwiczeniom zyskałam lepsza świadomość I kontrole nad własnym głosem.” Monika Ołowska (aktorka)

 

 

 

 

„Matteo is a very talented guy. It was great being there and gain more knowledge and techniques about singing.” YM (wokalista i kompozytor)

 

 

 

„Bardzo dobre jest u Matteo to, że od razu precyzyjnie określa problem, jak i od razu dobiera do tego odpowiednie ćwiczenia. Uważam go za prawdziwego profesjonalistę.” Patrycja Baczewska (aktorka i wokalistka)