Szkolenia instruktorskie

Professional Vocal Coaching

Professional Vocal Coaching to szkolenie zarówno dla tych, którzy chcą uczyć śpiewu i zostać profesjonalnymi trenerami wokalnymi, jak i dla nauczycieli śpiewu, którzy chcą zwiększyć swoje umiejętności.

Poprzez szereg czynności teoretyczno-praktycznych, wchodzących w skład szkolenia, uczestnik dowie się jak działa głos, jakie są techniki śpiewu i jak powinno się uczyć innych.

Szkolenie przewiduje warsztaty teoretyczno-praktyczne, lekcje indywidualne i możliwość obserwacji certyfikowanego trenera wokalnego podczas lekcji ze swoimi uczniami.

szkolenia instruktorskie

Każda część szkolenia może odbyć się online.

Następny termin:
12 Marca 2022r


Teach the Speakers

Zostań trenerem wokalnym dla mówców i zacznij sprzedawać swoje usługi klientom biznesowym dzięki szkoleniu „Teach the Speakers”.

Wielu nauczycieli śpiewu przez lata ogranicza się do szkolenia wyłącznie wokalistów, ale tracą tym samym możliwość sprzedaży swoich usług bardzo licznej i stale rosnącej kategorii odbiorców: mówcom.

„Teach the Speakers” to jedyny kurs w Polsce, dzięki któremu nauczysz się trenować głos mówców, menedżerów, nauczycieli, coachów, sprzedawców, blogerów, influencerów i każdego, kto używa głosu w swojej pracy.

szkolenia_dla_nauczycieli_spiewu

Każda część szkolenia może odbyć się online.

Następny termin:
8-9 Stycznia 2022r