Matteo Mazzucca

matteo mazzucca trener wokalnyMatteo jest jednym z najbardziej doświadczonych trenerów wokalnych w Polsce. W ostatnich 10 latach uczył tysiące osób.

Otrzymał certyfikat Speech Level Singing od Seth Riggs (trener wokalny Michaela Jacksona, Tiny Turner i Steviego Wondera).

W Hollywood (Los Angeles, USA) szkolił się u samego Rogera Love, trenera wokalnego takich gwiazd jak Gwen Stefani, Demi Lovato, Maroon5 i Bradley Cooper.

Uczęszczał w Rzymie na zajęcia foniatrii u profesora Franco Fussiego (specjalista współpracujący z Andrea Bocellim). Uczył się śpiewu u Grega Enriqueza (trener wokalny Céline Dion i Cirque de Soleil). Uczył się także u Jeffrey’a Skousona (trener wokalny Imagine Dragons oraz artystów z Broadway’u).

Otrzymał prestiżową nagrodę Polskiej Akademii Nauk za aktywny udział w wydarzeniach kulturalnych i edukacyjnych akademii.

Prowadził warsztaty w Polsce w wielu instytucjach publicznych (w tym w Mazowieckim Instytucie Kultury) i prywatnych (w tym w American School of Warsaw i Meridian International Schools).

Udzielał swoich konsultacji głosu prelegentom i topowym menedżerom korporacji, takich jak PepsiCo, Microsoft, Accenture i Procter & Gamble, profesorom uniwersyteckim Uniwersytetu Warszawskiego oraz niektórym z najbardziej znanych trenerów mentalnych w Polsce.
Jest częstyn gościem programów telewizyjnych w TVP (“Pytanie Na Śniadanie”) i w TVN (“Dzień dobry TVN”).
Matteo jest pomysłodawcą i instruktorem szkolenia dla trenerów wokalnych Professional Vocal Coaching.

daria marx
“Zdecydowałam się na lekcje z Matteo podczas moich przygotowań do Eliminacji do Eurowizji. Matteo pomógł mi znaleźć rozwiązania, o których było mi łatwo pamiętać, zaznaczył punkty, na których powinnam się skupiać oraz przygotował dla mnie plan dalszych lekcji tak, by stale rozwijać mój wokal oraz, by znaleźć w nim nowe kolory. Jako osoba, która przez wiele lat uczyła się wokalu u wielu nauczycieli z rożnych zakątków świata bardzo polecam Matteo!”
Daria Marx (piosenkarka) – pierwsze miejsce w Polsce na liście przebojów z piosenką “Paranoia”

magadalena komornicka aktorka

“Lekcje śpiewu z Matteo to profesjonalizm połączony z czystą przyjemnością. Uczę się techniki, powtarzalności, przyjemności, ktorej nigdy nie miałam.

Dzięki metodzie i odpowiednio, indywidualnie ułożonym wprawkom, buduję swój naturalny głos, rozszerzam jego skalę, siłę oraz technikę wibracji. Dzięki Matteo.”

Magdalena Komornicka,aktorka występująca m.in w musicalu Metro czy w filmie
Lista Schindlera.